Zašto se u BiH ne izgradi kakva namjenska staza za trke? Ne mora biti klasa Grobnika ali neka asfaltna staza gdje bi se u kontrolisanim uslovima moglo voziti koliko ko želi? Neka simbolična naknada za održavanje staze + promocija BiH auto-moto sporta?
Prikaži sve komentare (61)