Bravo ljudi, bravo! Rjesenje je gradnja garaza na vise spratova na predvidjenim mjestima za to i da ih primarno koriste ljudi koji tu ne stanuju, a postojece povrsine oko zgrada stanarima. Cak simbolicna naknada meni ne bi ni bila problem kad bise tim novcem generisala PRAVA nova parking mjesta, a ne fiktivne ublehe!
Tako je! U svim gradskim opštinama treba tako, a ne k'o pinelo iz SG - fol riješili problem, a vozila parkirana na istim mjestima kao i prije uz razliku što sad plaćaju OSG umjesto kazni!
Prikaži sve komentare (116)