Ne znam što ovakve nazivate navijačima. Ako ne misle dobro reprezentaciji, smetaju, ne dozvoljavaju da se odmore, onda nisu navijači. Preča im je njihova sujeta, da budu oni nešto bitni, slikali se sa ovim ili onim, nego uspjeh ovih momaka.
Prikaži sve komentare (123)