Kako je ovo žalosno, kad si mali i bez para svi ti rade o glavi.Dajte ljudi da jedna od ove naše tri države ili sve zajedno sastavi/e nuklearnu b. u tišini ko Izrael (jer nam iskreno niko ne može parirati u nestašlucima), pa da se bar neko od nas nesto pita.Svima nam rade o glavi, i zavađaju nas bacajući nam kosti ko ke ro vima.