gooUser1604930981
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
09.11.2020.
09.11.2020.
Komentari
61
61
User Data
ID: 150910
ID: 150910
Komentari korisnika
gooUser1604930981
prije 22 sata
Hahahahahahahahahahahahahaha. DoMu ste labudovo.
gooUser1604930981
prije 3 dana
Cemu ovakav komentar. Brate gledaj sebe i svoju reprezentaciju, mani se politike.
gooUser1604930981
prije 5 dana
Da je mesi napadač , a ne plejmejker, i da na njemu kroz svih 6 svjetskih prvenstava nije bila flaster taktika, ubij ga po nogama i trojicu na njega stavi, maksimalno mu otezaj sad bi imao 30+ golova i stigao bi ga u limburgu. Mbabe je trkac u napadu, i uvijek mu je lakše biti 1v1 kad mu neko proslijedi finu loptu (citaj Francuski vezni ), tj sam moze plakati jer ce maksimalno jednog ili dvojicu proci i to je to. Treba biti realan i reci ko je učinio ovu igru , igricom.
gooUser1604930981
prije 1 sedmicu
Bravo , odlična uvodna utakmica.Obje ekipe idu dalje s obzirom na viđeno. Hrvati mogu opet daleko ako im se poredaju laki protivnici poslije grupe.
gooUser1604930981
prije 3 sedmice
Ovo sa snimanjem unesrećenih je pravi de bi li zam i trebalo bi se kažnjavati zatvorom, a portale koji objave , kao što je naš kliks tužiti i ugasiti.
gooUser1604930981
prije 3 sedmice
Kako je ovo žalosno, kad si mali i bez para svi ti rade o glavi.Dajte ljudi da jedna od ove naše tri države ili sve zajedno sastavi/e nuklearnu b. u tišini ko Izrael (jer nam iskreno niko ne može parirati u nestašlucima), pa da se bar neko od nas nesto pita.Svima nam rade o glavi, i zavađaju nas bacajući nam kosti ko ke ro vima.
gooUser1604930981
prije 4 sedmice
Čimze??
gooUser1604930981
prije 1 mjesec
Klix sve mi se čini da vam urednici informera pišu ove članke ili koristite umjetnu inteligenciju za tekstove, ali nestručno. Kakvi ste vi kvislinzi i kreatori netrpeljivosti među normalnim narodom. M r š
gooUser1604930981
prije 1 mjesec
Prosjecni "nacio" glasac boš/hrv/srb tabora, ovaj sigurno nije probos.
gooUser1604930981
prije 1 mjesec
Izrael ci sti Bliski istok ( prvo Iran , slijedi Turska). Libiju , Siriju , Irak i arapsko poluostrvo već " imaju".S druge strane SAD uzima J.. Ameriku i Grenland ( Argentinu i Brazil koje su najvece imaju zbog kapica). A ti moj slobodarski svijete napadaj komsiju svog, napadaj Iran, i islam. 1+1=2 , spremite se da budete jedna od saveznih država, 110 ili 111.a