Imala je policija i do sada zakone ali su policajci okretali glavu od ovakvih prekršaja znajući da ih čine kriminalci, babini sinovi, moćnici. Dakle "ugledni" građani koje nije pametno dirati. Tako da se ništa neće promijeniti, par dana će biti pompe i onda će opet sva pažnja biti usmjerena na prekoračenje od 12 kmh, specijalnost naše policije