Počelo je....ako Bog da ustrajat će Hrvati....sad je zrelo za promjene....Neće nas slabiji tlačiti
Kako misliš slabiji,pa Braće Roma ima više od znaš kojih već.
Ustrajat će u napuštanju BiH
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (337)