Doslo je vrijeme da na ulici mozes prepoznati jednog Bosnju , jednog kroata ili Srba.
Uvijek seje moglo prepoznati, jedni tamni turski gen drugi mrki isto turski gen i treci svjetli svedski gen
User157 Stooo kod kroata nema Romina? Haa? Sta kazu citabi.
Prikaži sve komentare (117)