Zašto Hrvati ne bi mogli pisati ćirilicom?
poznavanje jezika i pisama je bogatstvo a ne mana... dabogdo pored latinice i ćirilice znam i arapski i kineski...gdje bi mi bio kraj...
Pa zašto onda ne pišu i dalje ćirilicom?
Prikaži sve komentare (117)