Kelme, najgori brend. Narucen dres kao onaj pre-order u Aprilu, jos nije dosao a vec kopije imaju po prodavnicama. Navodno izgovor bio da se zaustave kopije a ono kopije prije izasle nego originali. Jos jedan od dokaza da je to samo bio izgovor za nerad i neprofesionalnost a mozda i korupciju. Vrijeme ce pokazati....
Druze firma iz Banja luke je posrednik. Zato je i skuplje i sporije. Prenatrpani i neorganizovani.
Prikaži sve komentare (64)