Da nama bosnjacima neko izabere clana predsednistva Drina ih ne bi oprala, da se ne lazemo Komsic od hrvata nije za cetiri mandata dobio 4% glasova. Prosto je zakon neka ostane isti a imati neke političke korektnosti
Ne predstavljaj se lažno. Demokratija jeste upravo to - broj glasova. Teško da nama može neko izabrati člana predsjedništva jer nas ima 51+ posto (osnovna matematika). Osim toga, ako bi naš kandidat bio tako loš da ne bismo glasali za njega pa neko drugi da glasa za drugog Bošnjaka- aferim mu bilo! To je demos- cratos!
Prikaži sve komentare (131)