Kakav bezobrazluk i pomisliti da tamo neki političari odrede ili stave veto na volju naroda? Nije to ni D od demokratije - samo DIREKTNO BIRANJE, ili to nazovimo rezimom ADZa
dao si odgovor "volja naroda" vidiš volja Hrvatskog naroda u BiH je konstantno po dvetom Bošnjačkih unitarista koji bi u miru da dobiju što nisu u ratu.
Da,adz demoktatija i eu vrednosti.Ko je dobio najvise glasova ne mora bit pobjednik...
Prikaži sve komentare (131)