StarM0N
Spol
Ženski
Boja avatara
2174C8
Banovan
Ne
Registrovan
21.07.2019.
Komentari
3183
User Data
ID: 135235
Komentari korisnika
pala je na Katedralu u Mostaru dok je bio vjeronauk i stradale su dvije djevojčice, sad neznam da li je na tom položaju bilo vojnih ciljeva, ti sam zaključi. Svako pucanje na civilne ciljeve je zločin ako na tim položajima nema vojnih ciljeva.
hahahah, šta drugo reć nego hahahha.
slušao sam sjednicu, Čovke ga iza ušiju odma hahaha, pa zamislim Miletić bi nešto za Hrvate uradio dok sjedi u klubu Hrvata hahahah. O ovom se i govori konstantno. Ja sam za dogodine da se izabere jedan Jozo u Hercegovini i da sjedi u klubu Bošnjaka i da ponekad poželi uradit nešto eto i za Bošnjake.
očito nisi gledao utakmicu, ima ona navijačka "ovde niko nije ..." eto tako je tamo bilo i trebala se prekinut, Velež vratit u 4 ligu i trebine trajno ukloniti, da se onako nešto vani desilo u bilo kojoj zemlji ja vjerujem da bi zatvori puni bili.
Cuj to, pa sto vas ne ukinuse kad smo vas dobili 0:1 golom Demica u zadnjoj minuti a vasi uletili i krenuli gonjat igrace
hahahahaha trEbine, joj ovih iz medjugorja
@gooUser1699520147 većina ljudi danas ima Telemah, samim time ima mogućnost da plati sebi arene i da gleda utakmice, vrlo jednostavno. Kanite se javnih para, trebaju političari kuće pravit, djecu pravit da ima ko nasljedit pozicije u parlamentu, domu naroda i gdje sve ne. Imam telemah sa svim arenama i gledat ću Hrvatsku i BiH ali ne i Srbiju.
Blagoslov polja oduvjek u obe regije kako u Bosni tako i u Hercegovini.
@kxuser6993140ed hahahah
@gooUser1741877716 pa ovo danas što se radi i nije po dejtonu jer se po dejtonu kaže izričita Hrvatski član predsjedništva, definirano je odakle se bira ali pravila biranja se definiraju izbornim zakonom. Jedino što po dejtonu jeste defeinirano je da su Hrvati Srbi i Bošnjaci konstitutivni narodi i da "ostali" nemogu biti članovi predsjedništva.
dao si odgovor "volja naroda" vidiš volja Hrvatskog naroda u BiH je konstantno po dvetom Bošnjačkih unitarista koji bi u miru da dobiju što nisu u ratu.
hahaha, ja neznam jeli ti znaš čitat ali evo "Ako nijedan kandidat ne dođe ni do podrške osam delegata, u Predsjedništvo BiH bi bio izabran kandidat koji je u prvom krugu dobio najviše glasova." čisto i razumno, doslovno nema blokagde a i omogućava da se alat koji posjeduje član predsjedništva upražnjava. Još jednom, čitanka u čitaj.
haha ali ja ne znam je li ti jasno da samo ADZ kandidat će svaki put proći pa makar bio i treći na listi?
ne znaš,ne znaš
Sta imaju institucije federacije sa izborom predsjednistva? Ako i treba neka povtrda u parlamentu to treba da se radi na nivou BiH jer je to predsjednisrvo BiH i predatavlja sve narode i gradjane, i to jednak model za sva tri clana predsjednistva. Vidimo dokle su dovela asimetricna rjesenja.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)