Nisam skonto može li Slaven tako pro'ći.
Nista ne mojenjat...sve po Deytomu radit .
@gooUser1741877716 pa ovo danas što se radi i nije po dejtonu jer se po dejtonu kaže izričita Hrvatski član predsjedništva, definirano je odakle se bira ali pravila biranja se definiraju izbornim zakonom. Jedino što po dejtonu jeste defeinirano je da su Hrvati Srbi i Bošnjaci konstitutivni narodi i da "ostali" nemogu biti članovi predsjedništva.
Prikaži sve komentare (131)