U ovoj drzavi je li krene nesto na bolje, narod se pocne porediti sa nekim drugim. Sta nas boli briga za Engleze, Francuze I Italijane. Ovo je BiH I mi smo najbolja verzija sebe...
Ne mislim nista lose, vec smatram da je zalosna posjecenost stadiona uopcenito. Ovdje ljudi samo prate ono što je u tom trenutku popularno. A sto se tice samog poredjenja sa takvim drzavama mislim da bi se trebali ugledati na njih jer su jedne od najplacenijih i najkvalitetnijih liga na svijetu dok se u nasoj ligi sve svodi na to koji tim ima vise para da potplati sudije i savez