gooUser1712839012
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
11.04.2024.
Komentari
172
User Data
ID: 205527
Komentari korisnika
3/10 utakmica, atmosfera 10/10
Ne mislim nista lose, vec smatram da je zalosna posjecenost stadiona uopcenito. Ovdje ljudi samo prate ono što je u tom trenutku popularno. A sto se tice samog poredjenja sa takvim drzavama mislim da bi se trebali ugledati na njih jer su jedne od najplacenijih i najkvalitetnijih liga na svijetu dok se u nasoj ligi sve svodi na to koji tim ima vise para da potplati sudije i savez
lijep prizor ali u drugu ruku zalostan kad skontas da ovako izgleda stadion prosjecnog kluba iz engleske, francuske, italije itd. svake subote
U ovoj drzavi je li krene nesto na bolje, narod se pocne porediti sa nekim drugim. Sta nas boli briga za Engleze, Francuze I Italijane. Ovo je BiH I mi smo najbolja verzija sebe...
Ne mislim nista lose, vec smatram da je zalosna posjecenost stadiona uopcenito. Ovdje ljudi samo prate ono što je u tom trenutku popularno. A sto se tice samog poredjenja sa takvim drzavama mislim da bi se trebali ugledati na njih jer su jedne od najplacenijih i najkvalitetnijih liga na svijetu dok se u nasoj ligi sve svodi na to koji tim ima vise para da potplati sudije i savez
Kakva crna ali folija, savjetujete narod da se dodatno truje toksinima, dosta što je 90% piletine već zatrovano. Pecite pile normalno u rerni i pred kraj premazite pile sa maslacom, pojacajte temperaturu 10 minuta i to je to.
Zivio sam gore 10 godina znam sta pricam. Ne mislim na migrante vec na ljude sto imaju njemacke papire i njihovo drzavljanstvo. To si što ti piše u pasošu. Nikog na svijetu ne zanima jel ti dedo bio Srbin, Bosnjak, Hrvat itd. Bosanac si i kraj rasprave, vjeru na stranu. To nam i jeste najveci problem u drzavi jer se vjera mjesa u politku
Nema ovdje naroda, imaju Bosanci i Hercegovci i pripadnici raznih religija. Ne piše na pasošu hrvat iz BiH. Dok se s tim ne pomirimo uvijek će biti tenzija koje uzrokuju isti ovi poput Plenkovića. Uzmite za primjer Njemačku, ni jedan Turčin neće reći da je Turčin nego Njemac turskog porijekla
Ko te to slagao?To za turke u Nemackoj!
Zivio sam gore 10 godina znam sta pricam. Ne mislim na migrante vec na ljude sto imaju njemacke papire i njihovo drzavljanstvo. To si što ti piše u pasošu. Nikog na svijetu ne zanima jel ti dedo bio Srbin, Bosnjak, Hrvat itd. Bosanac si i kraj rasprave, vjeru na stranu. To nam i jeste najveci problem u drzavi jer se vjera mjesa u politku
Sve dok pišeš Hrvat malim početnim slovom(zanimljivo,a ubacite ga tamo gdje ne treba),nema tu suživota..
U Njemačkoj, Austriji i sl. kad te pitaju odakle si ursprunglich? znaj da si totalno nebitan
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Osta dijete bez oba roditelja ni krivo ni duzno. Ljudi ne sklapajte brakove nazor.
Ne ne mora nazor, tako kaze porodica.
Normalna stvar nazalost. Znam provjereno da policija radi sa dilerima i dozvoljava im odredjene lokacije za dilanje dok god im ovi placaju mjesecno.
Naopak narod, radimo sve kontra normalnog i ponosimo se s tim. Citav svijet protestuje, bosnjo zakolje janje i dvije gajbe pive. Bajram dodje svi se napiju jer su postili za ramazan. Oruzje se uzima da bi se mogao pohvaliti nekom kakav pistolj imas, a mentalno nisi sposoban ni onim na vodu da upravljas. Spojis s tim nestabilne karaktere i dodje ti do ovog
Izbacite sav hljeb iz ishrane pa ćete tek onda vidjeti razliku. Smeće koje su nam generacijama gurali i govorili onu čuvenu "Nemoj bez hljeba".