Šta radi novac od korupcije, Dodo ne preza, misli da mu dobro ide. Samo jedno zaboravlja, da oko 70% građana BiH je za normalnu državu.
Normalnu po tvom ukusu
Sigurno. Srbi bi svoju normalnu državu, Hrvati svoju, Bošnjaci svoju normalnu državu, a niko ne bi normalnu republiku Bosnu i Hercegovinu. I to je tužna stvar. Niko ne vidi dalje od svog tora i svako smatra da je u ratu oštećen više od drugih.
Prikaži sve komentare (119)