Šteta što video snimke nisu validan dokaz, imali bi pune ruke posla. Svakodnevno susrećemo sumahere koji na ovaj ili onaj način ugrožavaju ostale učesnike u saobraćaju. Oni znaju gdje će liječiti svoje frustracije, tamo gdje nema kamera i radara
Videosnimke su itekako validan dokaz na sudu.
Prikaži sve komentare (134)