Previše se dižemo,ja se nadam da su igrači pametniji od navijača
Ne dižemo se nego nam je grupa smiješna, Švicarci jedini igraju fudbal među ovim nacijama. Možemo se razočarati, ali bi bilo sramota podcijeniti ove momke nakon onakvih kvalifikacija i baraža.
Kanada proslu Copa Americu zavrsila 4. treba se ipak prizemljiti. Stay humble
Prikaži sve komentare (39)