Da nije problem u Statutu i losih pravnika iz Zeljeznicara ?
stručne službe ministarsva prihvatile statut
Ako su stručne službe prihvatile a ovaj majmun blokira, zašto klub šuti i oglasi o ovom slučaju? Ili negdje smrdi pa bolje šuti ovako bolje izgleda da narod svaljuje na Hrvata i kupuju im vrijeme za nešto iza kulisa?!
Prikaži sve komentare (70)