Nema ovdje naroda, imaju Bosanci i Hercegovci i pripadnici raznih religija. Ne piše na pasošu hrvat iz BiH. Dok se s tim ne pomirimo uvijek će biti tenzija koje uzrokuju isti ovi poput Plenkovića. Uzmite za primjer Njemačku, ni jedan Turčin neće reći da je Turčin nego Njemac turskog porijekla
Zivio sam gore 10 godina znam sta pricam. Ne mislim na migrante vec na ljude sto imaju njemacke papire i njihovo drzavljanstvo. To si što ti piše u pasošu. Nikog na svijetu ne zanima jel ti dedo bio Srbin, Bosnjak, Hrvat itd. Bosanac si i kraj rasprave, vjeru na stranu. To nam i jeste najveci problem u drzavi jer se vjera mjesa u politku