Veći broj na razmjeni slicica nego na protestima sto nam govori da su nam slicice vaznije od buducnosti...
Za šta protesti ? Ljudi kod nas žive odlično, kafići i restorani puni, ljetuje se, zimuje, auta se vozaju, jedino što znamo kukat kao malo ko
Prikaži sve komentare (74)