Masicu bio si suzdrzan kod Bijelog Hljeba mene je stid
i treba te biti stid...jer se niko iz sda u zadnjih 30 god.nije odrekao bijelog hljeba
Još jedna krađa SDPa sad kradu i broj dignutih ruku, ovo nema nigdje pred svim kamerama ovako nisko ići, mogu samo Leva ti pod Nikšom
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (59)