@strankomrzac82 ,.. tačno zboriš...! Ali , ovi kad su dolazili 2022 , rekli su da će sve biti drukčije ( u odnosu na mrsku Sda) ...? Paa,...? Svaki dan neke apsane , istrage , oduzeti tel., zapošljavanje nepodobnih , nestručnih , zabrane prilaska radnom mjestu ..itd itd...?