Tek će biti pomor europskih proizvođača,samo dok dovoljan broj ljudi proba kineze i shvati da apsolutno nema razlike i da uvelike prednjače u par segmenta ako pričamo o svakodnevnim autombilima.
@fixator, povećanjem broja vlasnika biće povećan i broj servisa, realno mi ne žudimo za adekvatnim servisima nego za nekim garažama i kvazi majstorima.
Sacekaj dok dodje vrijeme servisa i kvarova ima da se vlasnici hvataju za glavu. A polovnog ga prodat nece nikome. Kineze kupuju osobe koje se apsolutno ne razumiju u automobile. Bitno da je lijep i da je oblozen jeftinom kozom iznutra...