Begovic mora biti igrac utakmice, inace smo gotovi. Imace dva suuta od Ronalda sa 27-30 metara i jos nekoliko sa ivice kaznenog prostora, Rahimic isto moga igrati spremno i izmuciti fizicki Ronalda ali fair, i nek ga jos blokira Elvir, mislim da ce Dzeko dati gol i Ibrisevic dva i Salihovic ili Misimovic jedan, ali samo ako budu konsekventno igrali taktiku da se ne vracaju u odbranu ko blesavi Dzeko protiv Boltona, pa ga trener izbaci iz igre sto ne konta taktiku, znaci lopte ce uzimati misimovic i onda ih vezati sa dzekom i salihovicem. Pjanic isto ne smije igrati vise od 45 minuta, on je jednostavno covjek za pokoju loptu i nije za borbu, bolje da igra prvo poluvrijeme, nego drugo. Sigurno najbolja taktika do sada