Ko god misli da je Roma zasluzila prolaz, ne znam sta je gledao u ove 2 utakmice. U prvoj utakmici pojeo ih je Liverpool, dao im 5 komada i opustio se pred kraj. Isto su se i sinoc opustili kad su vidjeli da ce proci i primili 2 gola. Jeste bio je penal kad je Arnold dirao loptu rukom, al onaj penal u 93. minuti nije realan ni sekunde, ruka je bila uz tijelo, sviran je najvise zbog toga jer onaj ranije nije i jer je 93. minuta. Liverpool je malo je reci zasluzio da se nadje u finalu.
Prva utakmica stoji 5-2. Ali u ovoj utakmici od jucer, Roma opljackana od 3 poena. Drugi gol Liverpoolov nije bio regularan, faul nad Dzekom. I dva cista penala za Romu nisu svirana. Roma je trebala proci 100%. Zato Klopp i kaze da su sretni.
Ekipa koja je primila 7 golova, a dala 2 iz penala, jedan nakon odbice i jedan autogo i od cijih 6 golova, 4 su pala u zadnjih 10 minuta nakon dominacije protivnika, je vise zasluzila prolaz?