Poluvrijeme u Milanu
27

Atalanta gazi Valenciju na San Siru, Iličić zabio fantastičan pogodak

Slovenski nogometaš Josip Iličić postigao je prelijep pogodak u prvom meču osmine finala Lige prvaka za svoju Atalantu protiv Valencije kojim je donio vodstvo svom timu od 2:0.

Atalanta je golom Hateboera u 16. minuti stigla u vodstvo u susretu koji se igra na milanskom San Siru, a onda u 42. minuti Iličić postiže fantastičan pogodak slabijom desnom nogom za veliku prednost svog tima nakon prvih 45 minuta.

Iličić je primio jednu loptu na 16 metara, sjajno se zagradio i oslobodio svojih čuvara, a onda silovitim udarcem desnom nogom pogodio nebranjeni dio mreže gola Valencije za veliko slavlje domaćih navijača. Pogodak možete pogledati ovdje.

Slovenac ove sezone igra u zaista sjajnoj formi, a nedavno je u meču protiv Torina postigao i pogodak iz slobodnog udarca sa čak 50 metara.