Komentari (32)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
I sada ce klocina, po starom dobrom obicaju, a buduci da su turniri Grand Slam u pet setova, nakon sto je dobio prva dva, izgubiti naredna tri, evo samo gledajte i lupajte minuse koliko vam volja! Kakav je to mis mekinjas..
@sogandolma, japrak, baklava i halva.. fildzan, dzezva, cigara i kahva
2:3 za Kudlu u setovima 100%. Napravio mu break u cetvrtom setu, sto znaci da gubi i ovaj set. No comment
ima brejk u petom setu, valjda zavrsi mec.
imal stream ? ili tv ?
@tuzlak458 na bht1 snimak fudbala
Šta ovo bi ?? Poslije 2:0 Damir je jednostavno nestao s terena.....Ima još peti set. Come oooon!!!
Sad ce to Dzumi rijesit...
kako ovo dok Džumhur vodi stavljate njegove normalne slike, čim krene sa lošom igrom birate najgore slike...zar ne možete našeg jedinog predstavnika dostojno ispratiti do kraja jednom normalnom slikom...
Damir svaki put povede a onda izgubi match - 10KM da ce izgubiti i ovaj put
ma prosuće on to ... ne bi mu bilo prvi put
Hajde DZUMI, pusti mu i drugi set, nek se izmori, a onda ga razmontiraj u 5. setu!
@tuzlak458 Da. I sad ce se odmarat dva seta i peti ce pobjedit set. Nije tu nista cudno, tako se igra tenis u 5 setova
@tuzlak458 Pogledaj kad bude kraj rezultat koji je bio i kako se mec odvijao. Ja ne moram nista gledat, unaprijed sam znao kako ce se mec zavrsit.
Dzumbo polahko postaje bolji od Dokovica.
neće nikad biti bolji..sve dok ti ne prestaneš govoriti i pisati polahko. zato vam ovi iz rs-a i govore da pričate bošnjačkim jezikom i imaju pravo