{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Australian Open: Rezultati

F
17.1.2007. u 09:29
0
0
Australian Open: Rezultati
0
Australian Open: Rezultati
Rezultati prvog teniskog Grand Slama sezone Australian Opena slijede u nastavku vijesti.
TENISAČICE, 1. KOLO:

Patty Schnyder (ŠVI)(8) - Madison Brengle (SAD) 6:3, 6:4;
Dinara Safina (RUS)(9) - Ekaterina Bychkova (RUS) 7:6(5), 6:1;
Daniela Hantuchova (SVK)(15) - Alize Cornet (FRA) 6:4, 6:1;
Anna-Lena Groenefeld (NJEM)(17) - Sandra Zahlavova (ČEŠ) 6:4, 6:1;
Na Li (KINA)(19) - Elena Bovina (RUS) 6:4, 6:3;
Vera Zvonareva (RUS)(22) - Tzipora Obziler (IZR) 6:3, 6:4;
Shuai Peng (KINA) - Andreja Klepac (SLO) 6:3, 4:6, 6:1;
Ashley Harkleroad (SAD) - Meng Yuan (KINA) 6:3, 6:0;
Tamira Paszek (AUT)- Severine Bremond (FRA) 6:1, 6:4;
Youlia Fedossova (FRA) - Catalina Castano (KOL) 7:5, 6:4;
Emilie Loit (FRA) - Aravane Rezai (FRA) 6:3, 4:6, 6:3;
Lourdes Dominguez Lino (ŠPA) - Ahsha Rolle (SAD) 6:3, 6:4.

TENISAČICE, 2. KOLO:

Svetlana Kuznetsova (RUS)(3) - Monique Adamczak (AUS) 6:2, 6:1;
Nadia Petrova (RUS)(5) - Gisela Dulko (ARG) 6:1, 6:2;
Elena Dementieva (RUS)(7) - Martina Muller (NJEM) 7:5, 3:6, 6:0;
Jelena Janković (SRB)(11) - Virginia Ruano Pascual (ŠPA) 6:2, 6:2;
Lucie Safarova (ČEŠ) - Francesca Schiavone (ITA) (14) 6:3, 6:3;
Shahar Peer (IZR)(16) - Meilen Tu (SAD) 6:3, 6:0;
Tatiana Golovin (FRA)(20) - Zuzana Ondraskova (ČEŠ) 6:2, 6:0;
Aastasiya Yakimova (BLR) - Ai Sugiyama (JAP)(23) 6:2, 2:6, 10:8;
Maria Kirilenko (RUS)(26) - Julia Vakulenko (UKR) 4:6, 6:3, 6:4;
Serena Williams (SAD) - Anne Kremer (LUX) 7:6(4), 6:2;
Victoria Azarenka (BLR) - Marion Bartoli (FRA)(18) 6:0, 7:5;
Maria Elena Camerin (ITA) - Elena Vesnina (RUS) 4:6, 6:3, 8:6;
Eva Birnerova (ČEŠ) -Julia Schruff (NJEM) 6:2, 2:6, 6:2.

TENISAČI, 2. KOLO:

Roger Federer (ŠVI)(1) - Jonas Bjorkman (ŠVE) 6:2, 6:3, 6:2;
Andy Roddick (SAD)(6) - Marc Gicquel (FRA) 6:3, 7:6(4), 6:4;
Novak Đoković (SRB)(14) - Feliciano Lopez (ŠPA) 6:2, 7:5, 6:1;
David Ferrer (ŠPA)(16) - Thomas Johansson (ŠVE) 6:2, 6:7(5), 6:2, 6:2;
Richard Gasquet (FRA)(18) - Amer Delic (SAD) 6:1, 6:2, 6:4;
Radek Stepanek (ČEŠ)(20) - Lukas Dlouhy (ČEŠ) 4:6, 4:6, 6:4, 6:1, 6:4;
Dominik Hrbaty (SVK)(22) - Vincent Spadea (SAD) 5:7, 6:4, 6:4, 6:3;
Danai Udomchoke (TAJ) - Juan Carlos Ferrero (ŠPA)(24) 7:6(0), 7:5, 4:6, 6:1;
Mihail Južnji (RUS)(25) - Yen-Hsun Lu (TPE) 7:5, 6:4, 6:4;
Mardy Fish (SAD) - Nicolas Mahut (FRA) 7:5, 6:4, 3:6, 6:4;
Wayne Arthurs (AUS) - Zack Fleishman (SAD) 6:7(5), 6:1, 6:4, 6:4.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: