23.1.2015. u 18:32
17
246
17
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras od 17:00 sati igra posljednju utakmicu grupne faze na Svjetskom prvenstvu u Kataru protiv reprezentacije Hrvatske. Tekstualni prenos ove utakmice možete pratiti na portalu Klix.ba.
58' - Kraj utakmice. BiH je poražena od Hrvatske 28:21.

58' - Čelica postiže gol.

57' - Time-out traži Hrvatska.

56' - Perić je strijelac.

55' - Malinović postiže gol.

54' - Mikić pogađa.

53' - Promašili smo više puta u situaciji jedan na jedan. Veoma slaba igra naših rukometaša.

51' - Novi gol za Hrvatsku.

50' - Stepančić je strijelac.

49' - Gol za BiH.

49' - Isključenje za Hrvatsku.

48' - Hrvati pogađaju.

47' - Novi gol Hrvatske.

46' - Perić je strijelac za BiH.

46' - Igor Karačić pogađa.

45' - "Bosna! Bosna!", odjekuje na tribinama.

45' - Smanjujemo vodstvo Hrvatske novim golom.

45' - Slišković je strijelac.

43' - Malinović pogađa stativu.

41' - Horvat postiže gol.

41' - Crveni karton za Ovčinu.

40' - Toromanović je ponovo strijelac.

39' - Horvat je pogodio iz sedmerca.

39' - Janković pogađa za BiH.

39' - Isključenje za Ovčinu.

38' - Sedmerac za BiH. Pogodili smo.

36' - Stepančić pogađa za Hrvatsku.

36' - Smanjili smo vodstvo Hrvatske novim golom.

35' - Slišković pogađa za Hrvatsku.

34' - Ne možemo probiti čvrstu odbranu Hrvatske.

32' - Brani Dejanović.

31' - Toromanović nastavlja pogađati.

31' - Počelo je drugo poluvrijeme.

30' - Kraj prvog poluvremena. Bilo je to 30 minuta za zaborav. Izuzetno slaba igra naših rukometaša.

29' - Perić pogađa za BiH.

28' - Gol za Hrvatsku iz sedmerca.

27' - Nova greška naših. 11. izgubljena lopta.

26' - Kontra Hrvatske. Horvat je strijelac.

25' - Novi gol za Hrvatsku.

25' - Hrvati pogađaju iz sedmerca.

24' - Isključenje za Čelicu.

24' - Time-out traži Hrvatska.

23' - Gol! Perić pogađa.

23' - Novi gol za Hrvatsku.

22' - Gubimo loptu. Šteta.

21' - Novi gol Igora Karačića.

21' - Hrvatska je promašila sedmerac.

20' - Isključenje za Vranješa.

20' - Opet Toromanović! Bravo!

19' - Gol za Hrvatsku.

18' - Sedma tehnička greška naših.

18' - Slišković je strijelac za Hrvatsku.

17' - Još jedan sedmerac za BiH. Perić pogađa.

16' - Hrvati pogađaju.

16' - Sedmerac za naše. Malinović je promašio.

15' - Igor Karačić pogađa.

14' - Žuti karton za Musu (Hrvatska).

13' - Gooool! Sjajni Toromanović!

13' - Žuti karton za Hrvata Stepančića.

13' - Nova greška u napadu.

12' - Probijanje za Hrvatsku.

11' - Nova greška naših rukometaša.

11' - Gol za Hrvatsku. Igor Karačić opet pogađa.

10' - Probijanje Ivana Karačića.

10' - Isključenje za Hrvatsku.

9' - Horvat pogađa za Hrvatsku.

9' - Toromanović je promašio.

9' - Treći gol Toromanovića.

8' - Isključenje za Vranješa.

8' - Toromanović inače nosi kapitensku traku večeras.

7' - Goool! Iznova pogađa Toromanović.

6' - Probijanje za Hrvatsku.

5' - Opet smo jeftino prodali loptu.

5' - Isključenje za Hrvatsku.

5' - Drugi gol Igora Karačića.

5' - Pasivna igra naših rukometaša.

4' - Stepančić pogađa za Hrvatsku.

3' - Malinović je promašio gol.

3' - Gol za Hrvatsku. Igor Karačić je strijelac.

2' - Dvije minute za Ivana Karačića.

2' - Goool! Toromanović!

1' - Sedmerac za Hrvatsku. Horvat pogađa.

1' - Počela je utakmica. Sretno!

17:00 - Minuta šutnje zbog smrti saudijskog kralja Abdullah bin Abdul Aziza

16:59 - Sve je spremno za početak utakmice.

16:57 - Veliki broj naših navijača pjeva na tribinama tekst himne "Jedna si jedina".

16:56 - U toku je intoniranje himne Bosne i Hercegovine.

16:55 - U toku je intoniranje himne Hrvatske.

16:52 - Dvorana Duhail Sports Hall

16:48 - Naš selektor neće moći računati na usluge Nikole Prce zbog suspenzije.

16:47 - BiH je izgubila sve šanse za plasman u naredni krug, s obzirom da je danas završena jedna utakmica u okviru naše grupe. Tunis je savladao Iran 30:23. Ekipa našeg stručnjaka Seada Hasanefendića na ovaj način je osigurala plasman u naredni krug takmičenja.

16:44 - Hrvatska je već ranije osigurala plasman u naredni krug takmičenja, pa se večeras očekuje da će odmarati neke igrače.

16:43 - Dvoboj BiH i Hrvatske bit će zanimljiv po jednom detalju. Braća Karačić iz Mostara igrat će jedan protiv drugog. Ivan nosi dres BiH, a Igor Hrvatske.

16:40 - U Dohi se ovih dana nalazi oko 300 naših državljana koji svim srcem navijaju tokom utakmica.

16:37 - "Utakmica protiv Hrvatske nam mnogo znači, želimo drugu pobjedu na prvenstvu. Hrvatska je veliki protivnik i jedan od najboljih na ovom turniru. Smatram da oni i Nijemci igraju najbolji rukomet. Oni će možda taktizirati, mi nećemo i idemo da pobijedimo. Pokušat ću dati priliku svima", rekao je naš selektor Dragan Marković.

16:34 - Naši rukometaši su u dosadašnja četiri meča upisali jednu pobjedu (protiv Irana) i tri poraza (od Austrije, Makedonije i Tunisa).

16:32 - Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice BiH - Hrvatska na SP-u u Kataru.