Komentari (31)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Jos se na kraju zale sto im nije priznao gol, a cojk svirao kraj prije na 3 sekunde
Ovo niti je ofsajd niti je vidjelo ofsajda, svirao kraj iako se akcija nije zavrsila, nauci propise
Isto tako je svirao kraj poluvremena kada su igraci Valencie bili blizu Realovog gola. Produzio 5 minuta, a igralo se 50:06. A Real u toj nadoknadi dao gol i nista nije nadoknadio. Real ne može regularno da osvoji titulu ni pored nikad gore Barcelone
smjeh od novinara gledaju kako da skrenu kradju nad realom, pa ovo se iz aviona vidi photoshop od barcini fanova, pa ovo svaki idiot sa rashape aplikacijom moze izvuci jadovi
Klasika kad je Real u pitanju
Slinav klub bio i ostao…
Real VARdrid se opet provuko. Dajte im odmah titulu i prekinite prvenstvo. Sramota
vazda u korist Realu, pa do kad više.
Auuu. Pa ovd na klixu su vec pisali da su ugaseni snovi Girone o borbi za prvaka. Pa ovakvim suđenjem su svima ugaseni.
Penal za real
Od kada se ako su igrači potpuno izjednačeni i povučena linija koja pokazuje da su sto posto u liniji svira ofsajd? Nikada linija nije bila ofsajd. Jasno je, Negreira ljudi izmišljaju nepostojeće razloge samo da bi se skrenuo fokus sa onog čega treba da se raspravlja. a to je neviđena sudijska glupost da svira kraj kada lopta ulazi u mrežu.
prvo nisu izjednaceni kako kazes, vidis da je vrh kopacke ispred, a drugo ofsajd je kada je napadac blize ili u istoj ravni sa odbrambenim zadnjim prema golmanu, to je pravilo od preko 50 godina i nije se mijenjalo
Danas sam prelistao sve medije, što katalonske, što madridske i ni jedne vijesti nema o ovome, niti je iko doveo u pitanje gol Vinisijusa jer je VAR pregledao čitavu situaciju i nakon pregledavanja utvrdili da nema ofsajda. Samo ovde ima ovo, a ti stvarno ne znaš pravila ako kažeš da ako su igrači poravnati da je ofsajd. To nikada nije bilo, ni sad, ni prije 50 godina.
Po ovom novinarcicu za ocekivati je u toku dana da se i prvi go Reala dovede u pitanje😂😂😂
VEZE OVO SA OFSAJDOM NEMA ! Veze
haha
Ovi u Klix.Ba zaposlili onog Nedima izgleda 🙈
Ma de ba, sasvim regularan gol.
Kladionice su cudo
Sudija svira u pola napada, nakon centarušuta, sekundu prije gola, čak i vakencijini igrači nisu mogli vjerovati. Takvo nešto bizarno ni u našoj ligi ne može se vidjeti.
Otiđi pogledaj snimku, sudija okrenuo leđa i svira kraj igrač nije niti centrirao i svu su stali, istekla nadoknada 2 minute
Igrači Valencie nisu mogli vjerovati jer su očekivali da će priznati gol Reala kao što uvijek rade