Nakon remija s Birminghamom
0

Villas-Boas: Smiješno je šta me pitate nakon utakmice

Nogometaši Chelseaja odigrali su još jednu lošu utakmicu, pa tako na domaćem travnjaku, u 5. kolu FA Cupa, nisu uspjeli slomiti drugoligaša Birminghama. Nakon 90 minuta bilo je 1-1.

Tako će se ponovljena utakmica odigrati 6. marta, ali će tom prilikom domaćin biti Birmingham.

"Drugo poluvrijeme smo odigrali izuzetno dobro. Bio je to ogroman kontrast u odnosu na prvo poluvrijeme kada smo bili slabi. Nikakvi. Mislim da je najvažnije da smo i dalje u igri za osvajanje ovog pehara", rekao je nakon utakmice trener Chelseaja Andre Villas-Boas koji već tjednima pleše po rubu otkaza.

Inače, engleski mediji su potencirali događaj na startu drugog poluvremena kada je, po njihovim shvaćanjima, Didier Drogba na terenu održao motivacijski govor saigračima. Inače, Villas-Boas je napadača gurnuo u igru početkom drugog dijela.

"Stvarno je smiješno šta me pitate i od čega stvarate priču", kratko se osvrnuo na to Portugalac ne podržavajući niti malo medije koji potenciraju raskol između trenera i igrača.