25. kolo
69

Široki Brijeg i GOŠK remizirali, bodom mogu biti zadovoljniji Gabeljani

E. B.
Nogometaši Širokog Brijega su u 25. kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine podijelili bodove s GOŠK-om rezultatom 2:2.

U susretu na stadionu Bare u Čitluku vidjeli smo zanimljivu nogometnu partiju u kojoj na kraju nije bilo pobjednika.

Širokobriježani su poveli u 17. minuti kada je Marijan Ćavar postigao lijep pogodak iz slobodnog udarca a 1:0 je bio rezultat s kojim se i otišlo na poluvrijeme.

Cyrille Kpan je u 51. minuti udvostručio prednost Širokog Brijega, a Filip Mihaljević je u 58. minuti smanjio na 2:1.

GOŠK je do izjednačenja stigao u 69. kada je sudija Darko Gedžić dosudio penal, a Dino Skorup bio siguran za 2:2.

U samom finišu utakmice GOŠK je mogao stići i do preokreta, no golman Širokobriježana Josip Bender je u dva navrata čudesno intervenisao i spasio svoju mrežu.

Širokobriježani su se ovim kiksom skoro i definitivno oprostili od borbe za Evropu, dok je GOŠK osvojio veliki bod u borbi za opstanak u elitnom rangu bh. nogometa.

Ovo kolo će biti zatvoreno današnjom utakmicom između Zrinjskog i Zvijezde 09 koja se igra u Mostaru s početkom u 18 sati.

Široki Brijeg - GOŠK 2:2 (Ćavar 17., Kpan 51' - Mihaljević 58', Skorup penal 69')