Pomiješana osjećanja
104

Selektor nogometašica BiH nakon novog poraza: Odigrali smo vrlo kvalitetnu utakmicu

N. K.
Selver Hodžić (Foto: NS BiH)
Selektor Selver Hodžić prokomentarisao je utakmicu između ženskih selekcija Bosne i Hercegovine i Sjeverne Irske koja je završena pobjedom gošći rezultatom 3:1.
"Odigrali smo jednu vrlo kvalitetnu utakmicu, posebno u prvom poluvremenu. Bili smo bolji i imali smo bolje šanse. Izgledali smo i bolje na terenu. Desilo se što se desilo u drugom poluvremenu i te se greške dešavaju u nogometu. Idemo dalje i probat ćemo što je moguće više u narednim utakmicama", rekao je Hodžić.

Podsjetimo, ženska "A" reprezentacija BiH je danas u susretu drugog kola grupe B3 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo poražena od Sjeverne Irske s 3:1.

Utakmica je odigrana pred oko 500 gledatelja u Trening centru Nogometnog saveza BiH u Zenici.

Za BiH je pogodila Marija Ana Milinković, dok su se za Sjevernu Irsku u strijelce upisale Nadane Caldwell, Megan Bell i Simone Magill.

Zmajice će naredni meč u kvalifikacijama odigrati 31. maja protiv Malte u gostima.