{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Sarajevo sa Spartom, Željo protiv Xazara ili Maccabija

S
15.7.2011. u 13:52
0
57
Sarajevo sa Spartom, Željo protiv Xazara ili Maccabija
0
Sarajevo sa Spartom, Željo protiv Xazara ili Maccabija
Bosanskohercegovački klubovi saznali su svoje moguće protivnike u slučaju da prođu u treće pretkolo Evropske lige. Željezničar će imati priliku da odmjeri snage sa pobjednikom susreta Xazar/Maccabi Tel Aviv, a Sarajevo sa Spartom iz Praga.
Utakmice se igraju 28. jula i 4. augusta 2011, a s obzirom da su naši predstavnici u ovom takmičenju u četvrtak navečer ostvarili povoljne rezultate, realno je nadati se prolasku dalje i novim evropskim utakmicama.

Željezničar je u grupi 2 bio nosilac, dok je Sarajevo bilo smješteno u grupu 6 među nenosioce.

U drugom susretu kvalifikacija izraelski Maccabi Tel Aviv je pobijedio Xazar Lenkoran iz Azerbejdžana sa 3:1.

Podsjetimo, plavi s Grbavice u drugom pretkolu pobijedili su Sheriff iz Moldavije sa 1:0, dok je Sarajevo protiv švedskog Orebra u gostima odigralo neriješeno 0:0.

Svi parovi 3. pretkola Evropske lige:

Atletico - Stromsgodset
Young Boys - Pobjednik meča TPS/Westerlo
Pobjednik meča Soligors/Ventsplis - Crvena zvezda
Alania - Pobjednik meča Kecskemeti/Aktobe
Pobjednik meča Floriana/Larnaca - Mlada Boleslav
Pobjednik meča Željezničar/Sheriff - Pobjednik meča Xazar/Maccabi Tel Aviv
AZ - Pobjednik meča Flamurta/Jablon
Pobjednik meča Ljubljana/Bohemian - Pobjednik meča Rudar/Aus Wien
Bursaspor - Gomel
Pobjednik meča Ferenc/Aalesunds - Pobjednik meča Suduva/Elfsborg
Pobjednik meča Minsk/Gaziantepspor - Legia
Hapoel Tel Aviv - Pobjednik meča Vaduz/Vojvodina
Pobjednik meča Metalurgi/Irtysh - Rennes
Levski - Pobjednik meča Tirana/Trnava
Pobjednik meča TN Saints/Midtjyl - Vitoria SC
Dinamo Bukurešt - Pobjednik meča Iskra/Varaždin
Karpaty - Pobjednik meča Karagandy/St Pats
Pobjednik meča Vllaznia/Thun - Palermo
Pobjednik meča KR/Žilina - Pobjednik meča Llanelli/Tbilisi
Omonia - Pobjednik meča Tauras/Den Haag
Pobjednik meča Liepajas/Salzburg - Senica
Club Brugge - Pobjednik meča Streymur/Qarabag
Pobjednik meča Diffdange/Levadia - Pobjednik meča Rad/Volou
Mainz - Pobjednik meča KuPS/Gaz Metan
Pobjednik meča S Julia/B Yehuda - Helsingborg
Stoke City - Hajduk Split
Pobjednik meča Gagra/Anorthosis - Pobjednik meča Juvenes/Rabotnički
Pobjednik meča Orebro/Sarajevo - Sparta Prag
Pobjednik meča Glentoran /Poltava - Sligo
Pobjednik meča Paksi/Tromso - Hearts
Pobjednik meča M Skopje/L Sofia - Pobjednik meča S Wroclaw/Dundee
Pobjednik meča FH/CD Nacional - Pobjednik meča Hacken/Honka
Ried - Brondby
PAOK - Pobjednik meča Mika/Valerenga
Pobjednik meča Domžale/RNK Split - Pobjednik meča Crusaders/Fulham

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: