Impresivna akcija
0

Pogledajte magiju Messija i Albe kao iz Barcinih najboljih dana za gol u 92. minuti

D. P.
Trenutak magije Intera (Foto: Screenshot)
Lionel Messi i Jordi Alba priredili su fantastičnu akciju za izjednačujući pogodak Inter Miamija, a ona je podsjetila na slavne dane dok je dvojac osvajao trofeje u Barceloni.

Nogometaši Inter Miamija sinoć su osvojili četvrti bod na startu nove sezone MLS-a. Nakon pobjede nad Real Salt Lake Cityjem, Inter je sinoć remizirao na teškom gostovanju Los Angeles Galaxyju u derbiju rezultatom 1:1.

Srbijanski nogometaš Dejan Joveljić doveo je LA Galaxy u vodstvo u 75. minuti i kada se činilo da će domaćin ostvariti trijumf, ukazala se "Barcelona" na terenu u Carsonu.

Messi je odigrao na stranu za Albu, uslijedila su dva dupla pasa i povratna lopta za Argentinca koji je zakucao loptu za poravnanje i 1:1.

Inače, to je Messijev prvi gol ove sezone, a u prošlom kolu upisao je asistenciju u pobjedi 2:0. Ovakvih akcija smo se nagledali prije desetak godina u slavnoj eri Barcelone, a akteri su potpuno isti.