Konferencijska liga
40

Partizan završio evropski put porazom u Beogradu od Sheriffa, Pirić prošao dalje s AEK-om

E. B.
Nogometaši Partizana su završili ovosezonski evropski put teškim porazom u Beogradu od Sheriffa rezultatom 3:1 u uzvratnom susretu play-offa Konferencijske lige.

Partizan je u prvom susretu slavio sa 1:0, a kada je Queensy Menig u 13. minuti pogodio za 1:0 za beogradsku ekipu, činilo se da će crno-bijeli proći u osminu finala.

No, od tog trenutka na terenu je postjala samo jedna ekipa. Sheriff je od 22. do 47. minute postigao tri pogotka i prošao dalje. Najprije je Cedric Badolo realizovao penal u 22. minuti, a potom je Mouhamed Diop pogodio u 45+1. i 47. minuti za konačnih 3:1 i prolazak dalje moldavske ekipe.

I dok je Siniša Saničanin tugovao s Partizanom, njegov reprezentativni kolega Kenan Pirić se radovao.

On je sačuvao mrežu AEK Larnace netknutom na gostovanju kod Dnipra (0:0), a sobzirom da su Kiprani u prvom susretu slavili s 1:0, prošli su dalje.