1

Navijači Partizana napravili haos u evropskom meču u kojem vode protiv bundesligaša

D. P.
Dva prekida u prvom poluvremenu (Foto: Screenshot)
Utakmica četvrtog kola Konferencijske lige između Partizana i Kolna u dva navrata je prekinuta tokom prvog poluvremena, a razlog su navijački neredi.

Domaće pristalice u dva navrata su prekinule utakmicu. Prvi prekid dogodio se nakon vodećeg gola Beograđana kojeg je postigao Fousseni Diabate. Prekid je trajao kratko, a onda su se igrači vratili na teren.

No, nakon pola sata igre domaći navijači priredili su novi skandal pošto su bacanjem pirotehnike na teren prekinuli utakmicu drugi put.

Ovoga puta prekid je bio znatno ozbiljniji jer je sudija morao poslati igrače oba tima u svlačionicu. Dok su izlazili igrači s terena, na tribinama je odjekivalo "Uprava napolje".

Nakon desetak minuta utakmica je nastavljena, ali je zvanični spiker najavio da će u slučaju novog nereda utakmica biti otkazana i dodijeljena u korist Kolna službenim rezultatom 0:3.

To bi bio iznimno glup potez jer u ovim trenucima Partizan rezultatom 1:0 vodi protiv izuzetno jakog rivala iz njemačke Bundeslige.