Nisu ga štedjeli
37

Navijači Milana žestoko kritikovali Hrvata zbog promašaja: Kao da to namjerno radi

S. G.
Nogometaši Milana sinoć su nakon uvjerljivog trijumfa u Napulju kiksali pred svojim navijačima, odigravši mršavi remi sa slabašnim Empolijem 0:0.

Šanse pred golom gostiju su se redale kao na traci, no put do mreže Rossoneri nikako nisu uspjeli da pronađu.

Od prve minute šansu je dobio hrvatski internacionalac Ante Rebić umjesto prve zvijezde tima Rafaela Leaa.

Igrao je do 70. minute kad je umjesto njega ušao ranije spomenuti Portugalac, a italijanski mediji nisu bili impresionirani onime što je do tada prikazao.

Gazzetta dello Sport Rebićev je nastup opisala ovako.

"Pedeset nijansi promašaja. Pucao je u golmana, promašio glavom, probao iz blizine. Kao da namjerno promašuje", napisali su.

"Koliko je grešaka Rebić napravio. Nije to bila dobra večer za napadača Milana, koji je previše griješio pred golom Empolija u utakmici na San Siru. Iritantno", bio je samo jedan od komentara.

Rebić je u grad mode stigao 2019. godine, prvo na posudbu iz Eintracht Frankfurta, a zatim je ostvario i transfer iduće sezone.

Za Milan je ukupno odigrao 118 utakimica na kojima je postigao 29 pogodaka i upisao 17 asistencija.