Franz Beckenbauer
0

'Najgora igra Bayerna u historiji kluba'

Počasni predsjednik Bayern Münchena i legenda njemačkog i svjetskog nogometa, Franz Beckenbauer, oštro je kritizirao igru bavarske momčadi nakon visokog 4-0 poraza od Barcelone na Camp Nou u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka
  • Ono što sam vodio u prvom poluvremenu bez sumnje je najlošiji nogomet Bayerna ikad u historiji kluba. Barcelona nam je očitala nogometnu lekciju, ponizila nas – rekao je Beckenbauer.

S druge strane ni Bayernov trener Jürgen Klinsmann nije skrivao razočaranje. Njegovi igrači nikako nisu mogli pronaći rješenja za Messija, dvostrukog strijelca, te je već na poluvremenu njihova mreža bila “nakrcana”.

• Ovo je veliko razočaranje. Barça je igrala jako dobro i moram joj čestitati na pobjedi. Messi je jednostavno čudesan igrač. Bilo je jako teško kompenzirati izostanak ozlijeđenih Lahma, Lucija, Klosea i Van Buytena i prva dva gola koja smo primili vrlo rano su nas presjekla – rekao je Klinsmann.