Bh. napadač ulazi u formu
32

Koljić proigrao nakon dolaska Peteva, postigao je gol drugu utakmicu zaredom

N. M.
Bosanskohercegovački napadač Elvir Koljić konačno ulazi u prepoznatljivu formu nakon što je od početka sezone opet imao dosta problema s povredama.
Koljić je večeras bio strijelac za rumunsku Universitatea Craiovu na drugom meču zaredom, pošto je sada pogodio u kup susretu protiv Farul Consatnte.

Koljić je bio taj koji je načeo mrežu gostiju jer je u nadoknadi prvog poluvremena pogodio za 1:0, a u nastavku njegovi saigrači deklasiraju Farul i slave s visokih 4:0.

Prethodno je Koljić za vikend u sudijskoj nadoknadi donio pobjedu Universitatei u rumunskom šampionatu. Pogodio je za trijumf od 1:0 u derbiju protiv Cluja.

To su prvi golovi za Koljića u ovoj sezoni, a proigrao je nedugo nakon dolaska Ivayla Peteva na klupu njegovog tima. Petev je Universitateu preuzeo prije nešto više od tri sedmice.

Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine je Koljić upisao četiri nastupa.