Veliki uspjeh
74

Kolašinac sa Atalantom pobijedio Milan na San Siru i plasirao se u polufinale Kupa Italije

E. K.
Nogometaši Atalante su iznenađujuće savladali Milan na San Siru rezultatom 2:1 i ostvarili plasman u polufinale Kupa Italije.

Nije sve tako bajno počelo za Atalantu budući da je Milan u 45. minuti susreta došao u vodstvo, a pogodak je postigao Rafael Leao.

Ipak, gosti nisu željeli da sa zaostatkom odu na odmor pa su u drugoj minuti sudijske nadoknade stigli do izjednačenja, a u listu strijelaca se upisao Teun Koopmeiners.

Isti nogometaš je u 59. minuti susreta uspio realizovati kazneni udarac i donijeti prednost Atalanti, a kasnije će se ispostaviti i plasman u polufinale.

Bosanskohercegovački reprezentativac Sead Kolašinac je na terenu proveo svih 90 minuta dok Rade Krunić nije bio u konkurenciji za ovaj meč.

Tamo ih čeka duel sa Fiorentinom koja je jučer nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca savladala Bolognu i plasirala se u polufinale.