687

Fenomenalni Armin Hodžić postigao hat-trick za Dinamo

Bh. nogometaš Armin Hodžić postigao hat-trick u pobjedi zagrebačkog Dinama protiv Intera iz Zaprešića rezultatom 5:1. Posebno lijep je bio njegov prvi gol.

Dinamo ugostio Inter u 3. kolu HNL-a te je upisao visoku pobjedu rezultatom 5:1. Modri su poveli u 8. minuti kada je Hodžić makazicama pogodio mrežu gostiju.

Igrala se 38. minuta kada je Interov nogometaš Komorski dobio crveni karton. U narednoj minuti je na 2:0 povisio Fernandes i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Na otvaranju drugog dijela igre, tačnije u 51. minuti na 2:1 je smanjio Nestorovski.

Potom je Dinamo zabio još tri gola. Fernandes je svoj drugi postigao u 56. minuti, a potom je Hodžić kompletirao hat-trick golovima u 58. i 61. minuti.

Treba reći da je u drugom poluvremenu za Dinamo igrao i bh. nogometaš Said Husejinović.