0

Džeko zabio hat-trick, Misimović strijelac jednog gola

Edin Džeko
Edin Džeko
Širom Evrope u subotu su igrane prijateljske nogometne utakmice, a prvi put ove sezone na teren su istrčali i nogometaši londonskog Premierligaša Tottenhama.

Schalke je nakon poraza (2-1) kod trećeligaša Eintrachta iz Braunschweiga u petak, pobijedio u Recklinghausenu, pred 2.000 gledatelja i pod temperaturom od gotovo 40 stupnjeva Celzijevih, izabranu amatersku regionalnu ekipu ERGO Nationalelf 2010, koju je s klupe vodio bivši legendarni Schalkeov nogometaš Olaf Thon, 4-0.ovoljetna prijateljska dvoboja.

Wolfsburg je došao do treće pobjede izražene dvocifrenim brojem pogodaka u mreži suparnika u trećoj pripremnoj utakmici sezone. Kod devetoligaša SV-a Brunsrode/Flechtorf igrači Stevea McClarena slavili su 12-0 pobjedu. Na poluvremenu je bilo 5-0, a hat-trick je već do 46. minute ubilježio Edin Džeko. Jednom se u listu strijelaca upisao i Zvjezdan Misimović.

Prijateljske nogometne utakmice:

SV Brunsrode/Flechtorf - Wolfsburg 0-12 ERGO Nationalelf 2010 – Schalke 0-4 Betzdorf – Köln 1-6 Bournemouth – Tottenham 0-4 Torhout – Club Brugge 0-9 Rapid – Anderlecht 1-2

Lens – Boulogne 4-0