Bundesliga
28

Bayern teškom mukom savladao M'Gladbach uz preokret i pogodak u 87. minuti

Nogometaši Bayerna pobijedili su na Borussia-Parku u trećem kolu Bundeslige ekipu M'Gladbacha rezultatom 2:1 te su tako zadržali stopostotni učinak na početku nove sezone.

Iako je Bayern bio daleko bolji rival u prvom poluvremenu dominirajući u polju i stvaranju prilika, do gola jednostavno nisu mogli.

M'Gladbah je također prijetio, a iz jedne takve situacije su poveli kada je Itakura postigao pogodak. Ujedno je 1:0 bio rezultat prvog poluvremena.

Ipak, u nastavku utakmice došlo je do zasluženog preokreta. Prvo je Sane u 58. minuti izjednačio rezultat na 1:1.

Napadao je Bayern potom silovito, a tek je tri minute prije kraja meča preko Tela došao do konačnih 1:2.

Bayern je drugi na tabeli Bundeslige te ima devet bodova kao i prvoplasirani Bayer. M'Gladbach je u prva tri kola osvojio svega jedan bod.

U narednom kolu sastaju se upravo Bayern i Bayer, dok će M'Gladbach gostovati Darmstadtu.