Košarka
1

Bucksi poraženi od Hornetsa, Teletović postigao šest poena

Charlotte Hornetsi su sinoć pobijedili Milwaukee Buckse rezultatom 107:96, a za poraženu ekipu je bh. košarkaš Mirza Teletović postigao šest poena.

Ekipa Charlottea je bila bolja većim dijelom susreta, prva četvrtina je završena rezultatom 32:24, dok je na poluvremenu bilo 56:41. U trećoj četvrtini su Hornetsi postigli 27 poena, dva više od Bucksa. Posljednji period igre je pripao ekipi Milwaukeea koja je ubacila 30 poena, a Charlottea 24. No, to nije značajnije utjecalo na konačan ishod utakmice koju su Hornetsi dobili sa 11 poena razlike, bilo je 107:96.

Najefikasniji u redovima pobjedničke ekipe bio je Michael Kidd-Gilchrist sa 23 poena, dok je na drugoj strani 31 poen postigao Giannis Antetokounmpo.

Bh. reprezentativac i član Bucksa Mirza Teletović postigao je šest poena upisavši šest skokova i tri asistencije, a u igri je proveo 27 minuta.