"Futsal Week"
36

Futsal reprezentacija BiH na turniru u Poreču savladala Grenland i izgubila od Mađarske

E. B.
Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine je na turniru "Futsal Week" u hrvatskom Poreču u prva dva kola upisala pobjedu i poraz.

U prvom kolu naši futsaleri su poraženi od Mađarske rezultatom 2:1, a jedini pogodak za našu selekciju je postigao Amer Džindić u posljednjoj minuti susreta.

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine je u drugom kolu upisala pobjedu i to nad selekcijom Grenlanda.

Amer Džindić je postigao tri gola za našu reprezentaciju u 3., 17. i 39. minuti, a dva puta se u strijelce upisao Samir Gosto u 29. i 35. minuti u trijumfu rezultatom 5:3.

Treći meč na turniru izabranici Ive Kreze će odigrati protiv Estonije 14. januara u 17 sati, a dan kasnije u istom terminu će zatvoriti turnir susretom protiv Rumunije.