Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
@ZA FUN TI OVELIKI KOMAD BUDALCINE I UPRAVO PRIPADAS FUDBALSKOM PRIMITIVIZMU... ZATO, NEMOJ CITQTI POSTOVE OVE VRSTE... NIJE TO ZA TEBE... ISUVISE JE KOMPLIKOVANO...
imas na bljesku detaljno:)
SRAM TE BILO SARAJEVO-X!!! DOK VI PIŠETE O NEKAKVIM ROBOTIMA I GLUPOSTIMA, DOTLE INDEX-HR I OSTALI HRVATSKI PORTALI PIŠU O NAŠEM \"DIJAMANTU\"!!! BIH REPREZENTATIVAC Edin Džeko nastavlja s nevjerojatnom formom zabijajući golove i za svoj klub. U 26. kolu Bundeslige njegov Wolfsburg dočekao je veliki Bayern iz Muenchena, a Džeko je s dva gola slomio Bavarce. Domaćin je poveo golom Gentera u 44 . minuti da bi Luka Toni samo nekoliko sekundi kasnije izjednačio rezultat. 1:1 na semaforu je stajalo sve do 63. kada bosanski dijamant zabija za 2:1, a tri minute kasnije i za 3:1. No, Wolfsburg tu nije stao. U 74. minuti Brazilac Grafite povisio je na 4:1. Susret je još u tijeku. Uskoro opširnije...