(Foto: Klix.ba)
05.02.2022.
Kod Ambasade SAD-e u Sarajevu oko 11:15 sati iskočio je tramvaj iz šina. Tramvaj je ostao u takvom položaju da blokira i normalan saobraćaj automobila jednom trakom.
Iz GRAS-a su za portal Klix.ba kazali kako niko nije povrijeđen, a da su ekipe koje rješavaju ovaj problem već nalaze na terenu.
"Obično to traje sat vremena. Nadam se da će saobraćaj brzo biti normaliziran", izjavili su.
Prisutni su i pripadnici MUP-a KS koji nastoje normalizirati odvijanje saobraćaja.
Možda vas zanima
Zabrinutost organizatora
Tropska oluja stiže u Teksas: Utakmica Svjetskog prvenstva u Houstonu pod znakom pitanja
8 sati
Zanimljiva životna priča
S ponosom nosi bosanski pasoš i govori bosanski: Ko je sudija utakmice između Španije i Zelenortskih Ostrva
17 sati
Pranje novca i terorizam
BiH će u petak završiti na sivoj listi Moneyvala: Nakon osam godina ponovo smo među rizičnim državama
16 sati
FIFA objavila
Veliki problemi na Koševu: Sarajevu zabrana transfera u naredna tri prijelazna roka
14 sati