Ekipe na terenu
113

Sarajevo: Tramvaj iskočio iz šina kod američke ambasade

R. D.
Foto: Klix.ba
(Foto: Klix.ba)
05.02.2022.
Kod Ambasade SAD-e u Sarajevu oko 11:15 sati iskočio je tramvaj iz šina. Tramvaj je ostao u takvom položaju da blokira i normalan saobraćaj automobila jednom trakom.

Iz GRAS-a su za portal Klix.ba kazali kako niko nije povrijeđen, a da su ekipe koje rješavaju ovaj problem već nalaze na terenu.


"Obično to traje sat vremena. Nadam se da će saobraćaj brzo biti normaliziran", izjavili su.

Prisutni su i pripadnici MUP-a KS koji nastoje normalizirati odvijanje saobraćaja.

Klix.ba čitajte i u našoj aplikaciji za iOS ili Android.

Dodajte Klix.ba među omiljene izvore na Googlu
Možda vas zanima